Приватна школа Maple Bear на Позняках, Осокорках | Двомовна канадська початкова школа

Початкова школа

 • Канадська методика
 • Білінгвальне навчання
 • Навички 21 століття
 • «Жива» і гнучка навчальна програма
Про школу

Приватна початкова школа Maple Bear у Києві працює на основі навчальних програм Канади та України. Початкова освіта надається з використанням кращих стратегій та методів навчання  Канади, які дозволяють розвивати потенціал дітей і їх здібності. Maple Bear  базується на принципах цілісного викладання, відповідальності за учнів та розвитку їх талантів.

Набір учнів першого та другого класів на 2021/2022 навчальний рік відкрито.

Рекомендуємо заповнити форму попередньої реєстрації. Ми зв’яжемося з вами, відповімо на всі запитання та проведемо детальну консультацію з приводу прийому Вашої дитини до школи. Ви можете звернутися надіславши електронний лист за адресою: contact.osokorky@kyiv.maplebear-cee.com або зателефонувавши за номером телефону +380444999838.

План вступу та подачі документів до школи
1

Знайомство зі школою

2

Заповнення форми / прийом заявки на навчання

3

Знайомство з батьками / дитиною

4

Співбесіди

5

Підписання Договору про вступ

Заповнити анкету

Заповніть форму для запису на прийом.
Ми зв’яжемося з Вами!

  Про навчання

  Навчання, орієнтоване на учня, у безпечному та стимулюючому середовищі

  У початкових школах Maple Bear учень розвиває навички спілкування двома мовами (українською та англійською), включаючи розуміння, мовлення, читання та письмо.

  Досвідчені українські педагоги використовують основу канадської освіти для розробки ексклюзивної програми української мови Maple Bear. Ця програма відповідає українській культурі та включає національні та регіональні цінності.

  Студенти засвоюють навички та поняття, математичні чи наукові, різними способами. До них належать практичні підходи та досвід, а також проєкти, які роблять математику та науку більш значущими та актуальними.

  Вчителі завжди стежать за розвитком кожного учня, виконуючи роль посередника в процесі навчання. Завдяки щоденному спілкуванню з книгами, газетами та журналами та можливості писати творчо, учні самостійно формують навички читання та письма. Програма також використовує різноманітні заходи, що мають багато різних цілей, в індивідуальних та групових умовах, для розвитку та вдосконалення набору навичок учнів.

  Читати далі!
  Обов'язкові предмети початкової школи

  Ми склали досконалу програму з усіх предметів – прикладну, інтенсивну та актуальну для початкової школи, яка базується на успішному канадському підході до навчання і викладання. Метою Maple Bear є розвиток у дитини базових знань з таких предметів, як письмо і читання, математика, природознавство, технології, аналіз, розв’язування задач, обробка інформації та обчислення, розвиток і підтримка навичок критичного та творчого мислення, що допоможе дітям досягти успіху в сучасному світі. Навчальна програма початкової школи включає в себе комплексний підхід до виховання дитини – фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального. Навчальна програма Maple Bear для початкової школи передбачає подачу як мінімум 50% навчального матеріалу англійською мовою. Решта матеріалу подається рідною мовою. Англійська мова (розмовна, граматика і література), математика і природничі науки викладаються англійською мовою. Навчання рідною мовою проводиться з історії, географії, фізичного виховання, мистецтва та інших предметів.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
  Наші учні стають

  Спраглими до знань

  Впевненими

  Гнучкими

  З аналітичним мисленням

  Підготовленими до життя

  Самостійними

  Креативними

  З глобальним мисленням

  Заповнити анкету

  Заповніть форму для запису на прийом.
  Ми зв’яжемося з Вами!