Інфраструктура - Maple Bear Kyiv Дитячий садочок та початкова школа на Осокорках

Інфраструктура

  • Якісне двомовне навчання
Подати заявку
НАШ ПРОСТІР

Ми зонували простір Maple Bear Kyiv так, щоб дітям було комфортно і вчитися, і відпочивати на території школи протягом усього дня: є зони для навчання, власних проєктів, занять мистецтвом і спортом, є де обговорити останні новини з друзями та поласувати чимось смачненьким.

Сучасна будівля площею 7000 м². Достатньо простору з використанням сучасних високоякісних, а найголовніше – екологічних матеріалів, які відповідають найвищим стандартам, бо тут навчаються наші діти. Хороша вентиляція та регулярне гігієнічне прибирання. Сучасні аудиторії з ергономічними меблями, якісним обладнанням та освітленням, яке є безпечним для зору. Просторі світлі класи, великі коридори, у яких діти завжди відчуватимуть комфорт та затишок.

Їдальня. Просторе місце для прийому смачної, збалансованої, а найголовніше – здорової їжіЗручні столи та стільці для дітей різних вікових категорій, які сприяють комфортним перекусам, сніданкам, обідам та вечерям. У нас є найсмачніша їжа на будь-який смак дитини. Всі страви зберігаються у відповідних умовах, немає жодних вчорашніх страв чи напівфабрикатів.

Повноцінний медичний блок. Простір для забезпечення повної, комплексної медичної допомоги, обладнаний і повністю забезпечений усім необхідним матеріалом. У якому працює справжній спеціаліст своєї справи, який завжди готовий прийти на допомогу нашим дітям та повноцінно дбати про їхнє здоров’я.

Зелена територія площею 1га, що охороняється по всьому периметру. Місце, створене для дітей, маленький зелений оазис посеред «бетонних джунглів» з великою кількістю висаджених дерев, зеленим газоном, альтанками для активного відпочинку на природі, а найголовніше – безпечними дитячими майданчики (улюблене місце дітей для проведення вільного часу під час перерв чи після шкільних занять).

Поле для Міні-футболу. Місце для активностей та фізичного розвитку кожної дитини. Поле обгороджене по всьому периметру з якісним зеленим покриттям та розміткою. Місце з присмаком першої перемоги юних футболістів та футболісток.

Баскетбольний майданчик. Поле, яке допоможе юним спортсменам освоїти всі основи гри у баскетбол. Якісне покриття, обгороджена територія – все, що сприяє створенню справжньої атмосфери баскетбольного матчу.

Спортивна залаПростора мультифункціональна спортивна зала площею 140 м² з професійним спортивним обладнанням та скеледромом. Місце, яке допомагає забезпечити якісний фізичний розвиток кожної дитини; місце, де дитина вперше спробуює смак перемоги та навчиться справлятись із поразками; місце, яке виховує свідоме ставлення до здорового способу життя.

Басейн довжиною 12 метрів. Комфортний простір для задоволення потреб маленьких любителів водної стихії. Душові та роздягальні для кожної дитини. Місце у якому кожен учень зможе ще з дитинства формувати своє здорове тіло і цілеспрямований характер переможця.

Танцювальна студіяПростора та комфортна хореографічна студія з станками та великими дзеркалами дає змогу дітям під професійним наставництвом наших хореографів опановувати найрізноманітніші стилі танцю. Простір, який сприяє розвитку пластичності дітей, відчуття ритму, зняття внутрішніх зажимів, страхів чи переживань; простір, який наділяє впевненістю в собі та своїх діях.

Музична студіяМузична студія оснащена професійною акустичною системою та найсучаснішим професійним музичним обладнанням для опанування різноманітних музичних стилів та напрямків. Місце, яке розвиває в учнів відчуття ритму, навчає володінню свого голосу та впевненості у собі.

Арт-майстерня створена для того, щоб навчати учнів малюванню, розвивати їхнє естетичне чуття та сприяти обізнаності дитини в основних стилях і техніках образотворчого мистецтва. Простір, який допомагає розкривати таланти учнів, розвиває їхню креативність, емоційний інтелект та ментальну гнучкість.

Кулінарна студія. Місце створене для веселих і смачних занять, на яких діти зможуть пізнати основи кулінарної майстерності та розривати свій творчий потенціал.