Приватний садок Maple Bear на Позняках, Осокорках | Двомовна канадська дошкільна освіта

Дошкільна освіта

 • Канадська методика
 • Білінгвальне навчання
 • Навички 21 століття
 • «Жива» і гнучка навчальна програма
Про наш дитсадок

Приватний садок Maple Bear у Києві приймає на навчання дітей віком від 4 років. Дошкільнята можуть розкрити свій потенціал та знайти цікаві для себе заняття, отримуючи знання в ігровій формі. Учителі допомагають вихованцям навчитися створювати соціальні зв’язки, спілкуватися з однолітками та навчатися, отримуючи задоволення.

Maple Bear працює на основі освітніх методів, які показали високу ефективність у Канаді та Україні. Нам важливо, щоб кожна дитина була почута, і її бажання були враховані вихователями. Співробітники приватного дитячого садку зможуть заохотити малюків до вивчення іноземної мови, читання, арифметики, малювання та інших напрямків.

Ми віримо, що кожна дитина особлива, тому ставимося до неї як до маленької особистості, спроможної на успіх в дорослому віці. Учні дитячого садочку будуть вивчати різні дисципліни в ігровій формі. Це допомагає розвинути впевненість у власних силах, допитливість, креативність, логіку, незалежність від думки інших.

План вступу та подача документів до класу дошкільної підготовки
1

Знайомство зі школою

2

Заповнення форми / прийом заявки на навчання

3

Знайомство з батьками / дитиною

4

Співбесіди

5

Підписання Договору про вступ

Заповнити анкету

Заповніть форму для запису на прийом.
Ми зв’яжемося з Вами!

  Дошкільна освіта

  Кожна дитина заслуговує на найвищий старт у житті та на допомогу, яка розкриє її потенціал. Діти швидко розвиваються в перші роки свого життя і знання, отримані ними з народження до 5-річного віку, мають важливий вплив на їх майбутні можливості.

  Maple Bear встановлює високі стандарти з метою забезпечення достатнього рівня підготовки дітей до початкової школи. Maple Bear дає дітям широкий спектр знань та навичок, які закладають міцну основу для того, аби вони могли досягти гарних результатів у школі та в житті.

  Читати далі!
  Обов'язкові предмети дошкільної освіти

  Англійська мова і література: у старшій дошкільній групі діти зможуть ефективно спілкуватися англійською мовою, розуміти і розмовляти англійською мовою, добре знатимуть літери алфавіту, зможуть читати текст англійською мовою базового рівня, знатимуть прийоми правильної вимови при вивченні нових слів, знатимуть стратегії письма для написання текстів базового рівня, і, нарешті, зможуть користуватися аудіо- та відео- матеріалами і сприймати їх.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
  Наші учні стають

  Спраглими до знань

  Впевненими

  Гнучкими

  З аналітичним мисленням

  Підготовленими до життя

  Самостійними

  Креативними

  З глобальним мисленням

  Заповнити анкету

  Заповніть форму для запису на прийом.
  Ми зв’яжемося з Вами!